Forum Suport

asistenta clienti inexistenta 2016-12-13 11:50
Liviu

salut

am abonament de tip business - adica cel mai scump inainte de VPS .
fara nicio notificare anterioarea mi-a fost blocat tot - acces pe server , hosting .
sesizarile depuse au ramas fara raspuns - am aproape 24 ore .

trebuie urgent sa gasesc ceva mai serios de atat.

justificarea ca folosesc prea multe resurse este nesustenabile cata vreme nu pun la dispozitia clientului o unealta pentru a verifica e spun ei si eventual de a preveni .

nu ... au taiat tot si pa !

cum sa indraznesc sa mai fac vreun upgrade in conditiile in care nu pot avea incredere in serviciile lor .

#TRR-GBCNX-727

CITEAZĂ
Re: asistenta clienti inexistenta 2016-12-14 00:24
Catalin_R

Ne pare rău pentru neplăcerile create. Tichetul trimis de dvs. a primit un răspuns.

Vă rog să rețineți faptul că site-ul dvs. este găzduit pe un server partajat și acest lucru înseamnă că împărțiți resursele serverului cu alți utilizatori. Noi trebuie să ne asigurăm că fiecare client beneficiază de cea mai bună găzduire posibilă. Atunci când un site folosește resurse în mod excesiv, acesta afectează alți clienți de pe server și trebuie să luăm măsuri.

Dacă aveți nevoie de resurse dedicate, vă recomand serverele VPS: www.hostinger.ro/gazduire-vps

Hostinger - Noua Generaţie de Găzduire Web!
CITEAZĂ
Re: asistenta clienti inexistenta 2017-01-16 08:57
oxido

Eu credeam ca ati terminat cu minciunile Cataline, ma gandeam ca de cand ati bagat-o pe cloud gata, in sfarsit a terminat si hostinger cu limitarile alea idioate si fara sens, dar vad ca inca se tine de chestiile astea.
Mai bine ati termina cu hostul gratuit si ati evita problemele pe care le aveti cu serverele.

Cat despre suport... ce poate sa faca 1 om pt. toata romania, pt cada, asta e suportul.

CITEAZĂ
Re: asistenta clienti inexistenta 2017-01-17 00:13
Catalin_R

Urmează multe îmbunătățiri la Hostinger :)

Pachetele de găzduire de pe pagina www.hostinger.ro/gazduire-web nu utilizează cloud 100% încă. Resursele trebuie limitate întotdeuna la serviciile de găzduire partajată. Toți furnizorii de găzduire partajată limitează resursele. Dacă nu există limite, toate serverele ar fi nefuncționale.

Site-urile care au nevoie de mai multe resurse pot fi găzduite pe un server VPS. Aici puteți configura totul după cum doriți.

Dacă nu vă plac limitele de resurse, vă rugăm să oferiți idei cum putem evita 1 site să utilizeze toate resursele serverului.

Hostinger - Noua Generaţie de Găzduire Web!
CITEAZĂ
Ultimele actualizări
Manager Online de Fisiere
2017-04-02 00:18
CPU depasit...
2017-03-09 00:14
Problema suspendare
2017-02-27 01:55
Ajutor subdomeniu
2017-02-13 10:46

Ce se întâmplă?
Statistici Forum