Forum Suport

Manager Online de Fisiere 2017-03-29 19:14
thug4life

Salut, mai devreme managerul de fisiere mergea , iar acum imi spune ca trebuie sa upgradez la premium ... De ce faceti toate astea, intai a-ti dezactivat e-mailul , acum managerul de fisiere online ... urmeaza sa ne dezactivati si FTP .... De ce toate astea ?

CITEAZĂ
Re: Manager Online de Fisiere 2017-04-02 00:15
Catalin_R

Salut, îmi pare rău pentru răspunsul întârziat! Am dezactivat crearea conturilor de email și managerul de fișiere pentru a putea oferi servicii mai bune :) De exemplu, foarte mulți utilizatori ai serviciului gratuit foloseau email-ul doar pentru a trimite spam. Adresele IP ale serverelor noastre erau adăugate pe lista neagră și email-urile trimise de clienți ajungeau în folderele Spam/Bulk ale providerilor de mail ca Gmail, Yahoo, Hotmail etc. Acum acest lucru nu se va mai întâmpla.

Puteți utiliza un serviciu parte terță dacă aveți nevoie să trimiteți email-uri ca Zoho sau Google Apps.

Pentru accesarea fișierelor, puteți utiliza un client FTP ca FileZilla. Avem un tutorial la adresa www.hostinger.com/tutorials/ftp/filezilla-ftp-configuration

Hostinger - Noua Generaţie de Găzduire Web!
CITEAZĂ
Re: Manager Online de Fisiere 2017-04-02 00:18
thug4life

Catalin_R a scris: Salut, îmi pare rău pentru răspunsul întârziat! Am dezactivat crearea conturilor de email și managerul de fișiere pentru a putea oferi servicii mai bune :) De exemplu, foarte mulți utilizatori ai serviciului gratuit foloseau email-ul doar pentru a trimite spam. Adresele IP ale serverelor noastre erau adăugate pe lista neagră și email-urile trimise de clienți ajungeau în folderele Spam/Bulk ale providerilor de mail ca Gmail, Yahoo, Hotmail etc. Acum acest lucru nu se va mai întâmpla.

Puteți utiliza un serviciu parte terță dacă aveți nevoie să trimiteți email-uri ca Zoho sau Google Apps.

Pentru accesarea fișierelor, puteți utiliza un client FTP ca FileZilla. Avem un tutorial la adresa https://www.hostinger.com/tutorials/ftp/filezilla-ftp-configuration

Nu emailurile mă interesau, ci managerul de fişiere ..

CITEAZĂ
Ultimele actualizări
Manager Online de Fisiere
2017-04-02 00:18
CPU depasit...
2017-03-09 00:14
Problema suspendare
2017-02-27 01:55
Ajutor subdomeniu
2017-02-13 10:46

Ce se întâmplă?
Statistici Forum