Forum Suport

Script 2013-01-21 21:41
Claudiu

Daca imi cumpar o gazduiere premium...pot sa imi instalez ce script vreau eu pe langa cele din cpanel? Sa zicem ca vreau un script care nu se afla la cpanel!

Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!
CITEAZĂ
Re: Script 2013-01-22 16:20
Alexandru_T

Claudiu a scris: Daca imi cumpar o gazduiere premium...pot sa imi instalez ce script vreau eu pe langa cele din cpanel? Sa zicem ca vreau un script care nu se afla la cpanel!

Buna ziua si va multumesc pentru intrebare, despre ce script este vorba? daca nu exista? daca ma descurc il voi instala eu pentru dvs cu cea mai mare placere.

Hostpedia pe Youtube * Tutoriale HostPedia
CITEAZĂ
Re: Script 2013-01-22 16:38
Claudiu

Nu am adresat intrebarea corect!
Reformulare: Daca imi cumpar de exemplu "IP.Board" (ma gandesc ca il cunoasteti) pot sa il instalez?

Buna ziua si va multumesc pentru intrebare, despre ce script este vorba? daca nu exista? daca ma descurc il voi instala eu pentru dvs cu cea mai mare placere.

Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!Yes!
CITEAZĂ
Re: Script 2013-01-22 16:43
Alexandru_T

Daca aveti licenta valida pentru IP. Board il putem instala (dar doar pe gazduire premium sau business) nu este logic pentru ca cineva sa foloseasca un script de 170$ pe gazduire gratuita.

Claudiu a scris: Nu am adresat intrebarea corect!
Reformulare: Daca imi cumpar de exemplu "IP.Board" (ma gandesc ca il cunoasteti) pot sa il instalez?

Hostpedia pe Youtube * Tutoriale HostPedia
CITEAZĂ
Ultimele actualizări
Manager Online de Fisiere
2017-04-02 00:18
CPU depasit...
2017-03-09 00:14
Problema suspendare
2017-02-27 01:55
Ajutor subdomeniu
2017-02-13 10:46

Ce se întâmplă?